Απορροφητήρας Eskimo ES HDF72BL
Απορροφητήρας Eskimo ES HDF72BL
110.00€
- Stock: 4 έως 7 ημέρες
- Μάρκα: Eskimo
- Μοντέλο: HDF72BL
- Κωδικός Προϊόντος: HDF72BL
Απορροφητήρας ελεύθερης τοποθέτησης
Χρώμα: Μαύρο
Επίπεδο θορύβου (μέγιστο): 72 dB(A)
Αποροφητική Ισχύς: 340m³/h
Διαστάσεις (Ύ/Π/Β): 100/695/480 mm
Εγγύηση: 4 χρόνια
| Τύπος Απορροφητήρα | Ελεύθερης τοποθέτησης 70cm |
|---|---|
| Αριθμός Μοτέρ | 2 Μοτέρ x60W |
| Διαστάσεις (Υ x Π x Β) cm | 10 x 69,5 x 48 |
| Επίπεδο Θορύβου | Θόρυβος 58dB χαμηλή ταχύτητα, 72dB υψηλή ταχύτητα |
| Επίπεδο Ισχύος | 3 |
| Αποροφητική Ισχύς | 340m³/h |
| Φίλτρα | 2 Πλενόμενα μεταλλικά φίλτρα 3πλής επίστρωσης |
| Φωτισμός | Φωτισμός LED |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Ετήσια Κατανάλωση | 71kwh |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Εγγύηση | 4 Χρόνια |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά |
|
| Κατηγορία | Απορροφητήρες |
| Τύπος | Ελεύθερος |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος (εκ.) | 70 |