Ψυγειοκαταψύκτης Bosch KGN397LDF NoFrost
Μόνο Online
12 Άτοκες Δόσεις
Αλλαγή Φοράς Πόρτας
NoFrost
-6 %
Ψυγειοκαταψύκτης Bosch KGN397LDF NoFrost
815.00€
870.00€
- Stock: 4 έως 7 ημέρες
- Μάρκα: Bosch
- Μοντέλο: KGN397LDF
- Κωδικός Προϊόντος: KGN397LDF
Ψυγειοκαταψύκτης NoFrost
Συνολική Χωρητικότητα (Καθαρή): 363 lt
Ενεργειακή Κλάση: D
Επίπεδο Θορύβου: 35 dB
Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 203 kWh/y
Διαστάσεις (Υ/Π/Β): 2030 x 600 x 665 mm
Εγγύηση: 2 χρόνια
Bosch KGN397LDF Ψυγειοκαταψύκτης No Frost 363lt Inox
Ψυγειοκαταψύκτης 363lt Συνολική Χωρητικότητα | Ενεργειακή Κλάση D | Total No Frost | VitaFresh XXL <0°C> Για Διατήρηση Φρεσκάδας | Multi Airflow Για Ομοιόμορφη Ψύξη | Ύψος 203cm
Total No Frost
Η τεχνολογία Total No Frost εξαλείφει την ανάγκη για απόψυξη, διατηρώντας τη θερμοκρασία σταθερή σε όλα τα επίπεδα. Το σύστημα Multi Airflow κατανέμει ομοιόμορφα τον ψυχρό αέρα, διασφαλίζοντας ότι κάθε ράφι διατηρεί την ιδανική θερμοκρασία. Με το σύστημα VitaFresh XXL <0°C>, τα φρούτα, τα λαχανικά και τα ευαίσθητα τρόφιμα παραμένουν φρέσκα για περισσότερο χρόνο, ενώ η λειτουργία SuperCooling φροντίζει για τη γρήγορη επαναφορά της θερμοκρασίας μετά τοποθέτηση νέων προϊόντων.Perfect Fit
Η σχεδίαση Perfect Fit επιτρέπει την τοποθέτηση του ψυγείου οπουδήποτε, ακόμα και δίπλα σε τοίχο ή έπιπλο, χωρίς να χρειάζεται κενό για τον εξαερισμό. Ο φωτισμός LED προσφέρει ιδανική ορατότητα σε κάθε γωνία του θαλάμου, ενώ η υψηλή ποιότητα υλικών και ο κομψός inox φινιρισμός αναδεικνύουν τον σύγχρονο χαρακτήρα της κουζίνας σου.Το ψυγείο που διατηρεί σταθερή τη θερμοκρασία, παντού.
Η γεύση και η διάρκεια ζωής των τροφίμων σας επηρεάζονται σημαντικά από διαφορές και μεταπτώσεις της θερμοκρασίας στο εσωτερικό του ψυγείου. Χάρη στη γυαλιστερή, πλαστική πλάτη του ψυγείου με τεχνολογία Multi Airflow, η υγρασία και η θερμοκρασία κατανέμονται ομοιόμορφα παντού στο εσωτερικό της συντήρησης, από την πόρτα έως και τις πίσω γωνίες, συμβάλλοντας έτσι στη διατήρηση των τροφίμων για ακόμα περισσότερο καιρό.Επιλέγοντας τον Bosch KGN397LDF, επενδύεις σε ένα ψυγειοκαταψύκτη που φέρνει την τεχνολογία, την οικονομία και την αισθητική σε απόλυτη ισορροπία – για φρέσκα τρόφιμα κάθε μέρα, χωρίς κόπο και χωρίς απόψυξη ποτέ ξανά.
| Κατηγορία | Ψυγειοκαταψύκτες |
| Νέα Ενεργειακή κλάση | D |
| Τεχνολογία | NoFrost |
| Τύπος | Ελεύθερο |
| Επίπεδο θορύβου dB(A) | 35 |
| WiFi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Χρώμα | Inox |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Κατανάλωση ενέργειας ετησίως / 24 ώρες (kW/h) | 203 / 0.56 |
| Κατάψυξη | Με κατάψυξη |
| Συνολική καθαρή χωρητικότητα (Lt) | 363 |
| Καθαρή χωρητικότητα συντήρησης (λ) | 260 |
| Καθαρή χωρητικότητα κατάψυξης (λ) | 103 |
| Εύρος χωρητικότητας (Lit) | από 351 μέχρι 400 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | από +10 °C έως +43 °C |
| Ζώνες Θερμοκρασίας | 2 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Συντήρησης | από +2 °C έως +8 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Κατάψυξης | έως −18 °C |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Ρυθμιζόμενα Ράφια | 3 |
| Αριθμός συρταριών στην κατάψυξη | 3 |
| Παραγωγή Πάγου | Δεν Υποστηρίζεται |
| EasyTwist-Ice | Δεν Υποστηρίζεται |
| Διανομέας νερού | Δεν Υποστηρίζεται |
| Χρόνος διατήρησης σε βλάβη (h) | 15 |
| Δυν. κατάψυξης εντός 24 ωρών (kg) | 9.5 |
| Σύστημα ψύξης | Multi Airflow |
| Αλλαγή φοράς ανοίγματος πόρτας | Υποστηρίζεται |
| Διαστάσεις (Β x Π x Υ) (mm) | 665 x 600 x 2030 |
| Βάθος (mm) | 665 |
| Ύψος (mm) | 2050 |
| Πλάτος (mm) | 600 |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | VitaFresh XXL <0°C>, Perfect Fit |