Ψυγειοκαταψύκτης Liebherr CBNsda 572i Plus BioFresh NoFrost
12 Άτοκες Δόσεις
NoFrost
-5 %
Ψυγειοκαταψύκτης Liebherr CBNsda 572i Plus BioFresh NoFrost
1519.00€
1599.00€
- Stock: Κατόπιν παραγγελίας
- Μάρκα: Liebherr
- Μοντέλο: CBNsda 572i
- Κωδικός Προϊόντος: 863263
Ψυγειοκαταψύκτης Liebherr
Συνολική Χωρητικότητα (Καθαρή): 360lt
Νέα Ενεργειακή κλάση: A
Επίπεδο θορύβου: 34dB
Διαστάσεις (Υ/Π/Β): 201.5 * 59.7 * 67.5 cm
Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 116 kWh/y
Εγγύηση: 2 χρόνια
ΔΩΡΕΑΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ LIEBHER
Εγγραφείτε στην εγγύηση και επωφεληθείτε από επιπλέον κάλυψη για τη συσκευή Liebherr σας. Η εγγραφή γίνεται εντός 24 μηνών από την ημερομηνία αγοράς και ισχύει μόνο για οικιακές συσκευές στην Ελλάδα.
Αν η συσκευή σας ανήκει σε μία από τις παρακάτω κατηγορίες ενεργειακής κλάσης Α, Β ή C. Αποκτάτε επιπλέον εγγύηση 10 ετών που καλύπτει ολόκληρη τη συσκευή. Κάντε εγγραφή ΕΔΩ.
Για όλες τις υπόλοιπες οικιακές συσκευές. Με την υπηρεσία WarrantyPlus αποκτάτε: +3 επιπλέον χρόνια με την εγγραφή , +10 χρόνια εγγύηση στον συμπιεστή από τη LiebherrΚάντε εγγραφή ΕΔΩ.
CBNsda 572i Plus BioFresh NoFrost
Ψυγειοκαταψύκτης με BioFresh και NoFrost
BluPerformance
Περισσότερος χώρος στο εσωτερικό για τρόφιμα, οικονομική και ενεργειακά αποδοτική λειτουργία, εύκολος και άνετος χειρισμός και εξαιρετικό ντιζάιν: Στον τομέα της ψύξης και της κατάψυξης, οι συσκευές BluPerformance της Liebherr θέτουν νέους τόνους και πρότυπα.Φρουτολεκάνη Fruit & Vegetable
Τραγανή σαλάτα ή φράουλες: Τα πιο ευαίσθητα τρόφιμα αξίζουν μια ιδιαίτερη θέση, για να παραμένουν φρέσκα για μεγαλύτερο διάστημα: τα συρτάρια BioFresh. Στη "Φρουτολεκάνη Fruit & Vegetable" η θερμοκρασία είναι σχεδόν 0 °C. Σε συνδυασμό με την υγρασία αέρα που επικρατεί εκεί μόνιμα, χάρη στο στεγανό κλείσιμο, τα μη συσκευασμένα φρούτα και λαχανικά αισθάνονται ιδιαίτερα καλά. Δεν χρειάζεται να κάνετε καμία ρύθμιση.Συρτάρι Meat & Dairy
Θέλετε το τρυφερό φιλέτο μοσχάρι ή το φρέσκο γάλα να διατηρείται φρέσκο για όσο το δυνατόν μεγαλύτερο διάστημα; Σε αυτό συμβάλλουν τα συρτάρια BioFresh: Στο "Συρτάρι Meat & Dairy" επικρατεί θερμοκρασία σχεδόν 0 °C – ιδανικές συνθήκες αποθήκευσης και για τα πιο ευαίσθητα τρόφιμα. Και το καλύτερο: Όλα είναι τέλεια ρυθμισμένα από το εργοστάσιο για άμεση χρήση – για φρεσκάδα μεγαλύτερης διάρκειας.NoFrost
Όταν ανοίγετε την κατάψυξή σας, θέλετε να βλέπετε κατεψυγμένα τρόφιμα – αλλά σίγουρα όχι πάγο και πάχνη. Το NoFrost προστατεύει την κατάψυξη από τον ανεπιθύμητο σχηματισμό πάγου, ο οποίος καταναλώνει πολλή ενέργεια και μπορεί να είναι ακριβός. NoFrost σημαίνει: Ποτέ πια δύσκολη και χρονοβόρα απόψυξη, αλλά περισσότερος χρόνος για άλλα πράγματα – και εξοικονόμηση χρημάτων.DuoCooling
Χάρη στα δύο πλήρως ξεχωριστά κυκλώματα ψύξης, το DuoCooling φροντίζει ώστε να μην πραγματοποιείται ανταλλαγή αέρα μεταξύ ψυγείου και κατάψυξης. Τα τρόφιμα δεν ξηραίνονται και δεν μεταφέρονται οσμές. Αυτό σημαίνει: πετάτε λιγότερα τρόφιμα στα σκουπίδια, δεν ψωνίζετε τόσο συχνά, αλλά εξοικονομείτε χρήματα και απολαμβάνετε περισσότερα.SmartDeviceBox ενσωματωμένο
Η συσκευή σας Liebherr βρίσκεται στην κουζίνα – αλλά εάν το θέλετε, μπορεί να μπει οποιαδήποτε στιγμή στο διαδίκτυο: Το ενσωματωμένο SmartDeviceBox ανοίγει την πύλη σε όλα τα πλεονεκτήματα του Smart Home. Απλώς τοποθετήστε το βύσμα, ενεργοποιήστε και συνδέστε τη συσκευή σας Liebherr στο διαδίκτυο μέσω WLAN.Ανακαλύψτε το Liebherr CBNsda 572i Plus με BioFresh & NoFrost! Διατηρεί τρόφιμα φρέσκα για περισσότερο, χωρίς πάγο, με ενεργειακή κλάση Α, Smart Home σύνδεση & κομψό design για κάθε κουζίνα.
| Κατηγορία | Ψυγειοκαταψύκτες |
| Νέα Ενεργειακή κλάση | A |
| Τεχνολογία | NoFrost |
| Τύπος | Ελεύθερο |
| Επίπεδο θορύβου dB(A) | 33 |
| Ισχύς σύνδεσης (Α) | 1.4 |
| Χρώμα | Inox |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Κατανάλωση ενέργειας ετησίως / 24 ώρες (kW/h) | 116/ 0.317 |
| Συνολική καθαρή χωρητικότητα (Lt) | 360 |
| Από αυτά Ζώνη BioFresh (λ) | 99 |
| Καθαρή χωρητικότητα συντήρησης (λ) | 258 |
| Καθαρή χωρητικότητα κατάψυξης (λ) | 103 |
| Εύρος χωρητικότητας (Lit) | από 351 μέχρι 400 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | από 10 °C έως 43 °C |
| Ζώνες Θερμοκρασίας | 3 |
| Εύρος Θερμοκρασίας Συντήρησης | από +3 °C έως +9 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Κατάψυξης | από -15 °C έως -26 °C |
| Αριθμός ραφιών | 4 |
| Ρυθμιζόμενα Ράφια | 3 |
| Αριθμός συρταριών στην κατάψυξη | 3 |
| Παραγωγή Πάγου | Δεν Υποστηρίζεται |
| EasyTwist-Ice | Ναι |
| Διανομέας νερού | Δεν Υποστηρίζεται |
| Χρόνος διατήρησης σε βλάβη (h) | 20 |
| Δυν. κατάψυξης εντός 24 ωρών (kg) | 10 |
| Διαστάσεις (Β x Π x Υ) (mm) | 675 x 597 x 2015 |
| Βάθος (mm) | 650 |
| Ύψος (mm) | 2000 |
| Πλάτος (mm) | 600 |
| Εγγύηση (χρόνια) | 2 |