Επαγγελματικός Μονόπορτος Καταψύκτης Αρτοποιίας Liebherr BFFsg 5501
- Stock: Κατόπιν παραγγελίας
- Μάρκα: Liebherr
- Μοντέλο: BFFsg 5501
- Κωδικός Προϊόντος: BFFsg 5501
- Συνολική Χωρητικότητα (Καθαρή): 402 lt
- Διαστάσεις (Ύ/Π/Β): 168.3/74.7/76.9 cm
- Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό R290
- Διαστάσεις Συρταριών 600 x 400 mm (εγκάρσια)
- Αριθμός οδηγών για ράφια αποθήκευσης: 10
- Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης: -9oC / -26oC
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 1241 kWh/y
- Εγγύηση: 2 χρόνια

Κατάλληλο για δίσκους ψησίματος Euronorm

Περιβαλλοντικά φιλικό ψυκτικό υγρό
Οι συσκευές Liebherr έχουν σχεδιαστεί ιδανικά για την πλέον υψηλή ενεργειακή απόδοση και ταυτόχρονα για χαμηλό κόστος λειτουργίας. Χρησιμοποιούνται αποκλειστικά τα φυσικά και φιλικά προς το περιβάλλον ψυκτικά μέσα R 600a και R 290. Σε συνδυασμό με τους εξαιρετικά αποδοτικούς συμπιεστές, αυτά τα ψυκτικά είναι ιδιαίτερα αποτελεσματικά και επίσης μελλοντικά βιώσιμα χάρη στη χαμηλή επίπτωσή τους στο φαινόμενο του θερμοκηπίου.

Αποδοτικό σύστημα ψύξης
Χάρη στην εμπειρία δεκαετιών στον τομέα της τεχνολογίας ψύξης, σε συνδυασμό με τη συνεχή έρευνα, η Liebherr εγγυάται την κορυφαία ποιότητα των συστημάτων ψύξης. Η χρήση υψηλής ποιότητας συμπυκνωτή, υγροποιητή, εξατμιστή, καθώς και άλλων στοιχείων της τεχνολογίας ψύξης, διασφαλίζει τόσο τη σαφή μείωση της κατανάλωσης ενέργειας όσο και τη μείωση του κόστους λειτουργίας των συσκευών Liebherr.

Διαθεσιμότητα ανταλλακτικών 10 ετών

Πόδια ρυθμιζόμενου ύψους
Με τα πόδια ρυθμιζόμενου ύψους ως αξεσουάρ, το ύψος της συσκευής μπορεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες σας. Για παράδειγμα, μπορείτε να ανασηκώσετε την επαγγελματική σας συσκευή για να την καθαρίσετε πιο εύκολα.
| Κατηγορία | Επαγγελματικός Μονόπορτος Καταψύκτης |
| Τεχνολογία | Συμβατικό |
| Τύπος | Ελεύθερο |
| Επίπεδο θορύβου dB(A) | 49 |
| Κλάση κλίματος | 5 |
| Ισχύς σύνδεσης (Α) | 2.0 |
| Τύπος ψυκτικού υγρού | R 290 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατανάλωση ενέργειας ετησίως / 24 ώρες (kW/h) | 1241 / 3.400 |
| Συνολική καθαρή χωρητικότητα (Lt) | 402 |
| Εύρος χωρητικότητας (Lit) | από 401 μέχρι 450 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | από +10 °C μέχρι 40 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Κατάψυξης | από -9 °C μέχρι -26 °C |
| Αριθμός ραφιών | 1 |
| Ρυθμιζόμενα Ράφια | 0 |
| Σύστημα ψύξης | Στατικό |
| Μέθοδος Απόψυξης | Χειροκίνητα |
| Ικανότητα φορτίου ραφιού ψυγείου (kg) | 60 |
| Διαστάση σκεύους Gastronorm | 600x400mm |
| Ρυθμιζόμενα πόδια | 2 |
| Ροδάκια | Χωρίς ροδάκια |
| Διαστάσεις (Β x Π x Υ) (mm) | 769 x 747 x 1683 |
| Βάθος (mm) | 750 |
| Ύψος (mm) | 1600 |
| Πλάτος (mm) | 750 |
| Εγγύηση (χρόνια) | 2 |