Τηλεόραση TCL 75P6K 4K UHD 60Hz (2025)
6 Άτοκες Δόσεις
-42 %
Τηλεόραση TCL 75P6K 4K UHD 60Hz (2025)
579.00€
999.00€
- Stock: Διαθέσιμο
- Μάρκα: TCL
- Μοντέλο: 69000319
- Κωδικός Προϊόντος: 863864
Τηλεόραση 75” LED 4K UHD
Οθόνη: LED
Ρυθμός Ανανέωσης Panel: 60Hz
Υποστηρίζει HDR10, HLG / Google TV / Google Assistant
Εγγύηση: 2 χρόνια
Τηλεόραση TCL 75P6K 4K UHD 60Hz (2025)
75” / 191 cm | 4K UHD 3840×2160 | AiPQ Processor | HDR10 & HLG | Google TV | Dolby Audio | HDMI 2.1 x3 | Ενεργειακή Κλάση F/HDR G
- Απόδοση 4K HDR: Απόλυτη ευκρίνεια και ζωντανά χρώματα χάρη στο 10-bit LED panel και την υποστήριξη HDR10 & HLG.
- Επεξεργαστής AiPQ: Προηγμένη επεξεργασία εικόνας με τεχνητή νοημοσύνη για ρεαλιστική φωτεινότητα και αντίθεση.
- Dolby Audio & DTS: Πλούσιος, καθηλωτικός ήχος 2×10 W για εμπειρία κινηματογράφου στο σαλόνι σας.
- Google TV: Ευφυής πλατφόρμα Smart TV με φωνητικές εντολές, πρόσβαση σε εφαρμογές και εξατομικευμένες προτάσεις.
- Κομψός σχεδιασμός Brushed Aluminium: Premium εμφάνιση με μεταλλικό φινίρισμα που αναδεικνύει κάθε χώρο.
Εκπληκτικά Οπτικά με HDR
Ανακαλύψτε εκθαμβωτική φωτεινότητα, βαθιές σκιές και ζωηρά χρώματα με High Dynamic Range (HDR) προσφέροντας σας εικόνα ακριβώς όπως την ήθελαν οι δημιουργοί της ταινίας.Ανακαλύψτε τον Κόσμο των Χρωμάτων
Αναπτυγμένη αποκλειστικά από την TCL, η Dynamic Color Enhancement έχει σχεδιαστεί για να βελτιστοποιεί αυτόματα τη ζωντάνια των χρωμάτων. Ένας ιδιόκτητος αλγόριθμος επεκτείνει τους παραδοσιακούς περιορισμούς της παλέτας χρωμάτων, προσφέροντας μια πιο ζωντανή και premium εμπειρία βίντεο.Μια Όμορφη Σκέψη
Ο επεξεργαστής AiPQ Processor που αναπτύχθηκε από την TCL ενσωματώνει πολλούς μοναδικούς αλγόριθμους ρύθμισης ποιότητας εικόνας. Αυτό το τσιπ διαθέτει εξαιρετικές ικανότητες έξυπνης ανίχνευσης και μπορεί να κάνει προσαρμογές σε επίπεδο pixel στην ποιότητα εικόνας, παρέχοντας έτσι κορυφαία εμπειρία θέασης.Ai Clarity
Το Ai Clarity αναγνωρίζει τις εικόνες με λεπτομέρεια. Αναλύει τις εικόνες με βάση την αρχική τους ανάλυση και εμφανίζει τα απόλυτα κρυστάλλινα αποτελέσματα οπτικής με αναβάθμιση χαμηλής ανάλυσης και ακριβή μείωση θορύβου.Μεγαλύτερη Αντίθεση, Περισσότερες Λεπτομέρειες
Με καινοτόμα τεχνολογία, η TCL Self-Developed HVA Panel τονίζει αποτελεσματικά ισχυρότερη και πιο ακριβή αντίθεση, ενώ αφαιρεί την θαμπάδα εικόνας και τις παρεμβολές περιβαλλοντικού φωτός, παρουσιάζοντας μια πιο καθαρή και λεπτομερή εντυπωσιακή ποιότητα εικόνας.Εμβληματικός Ήχος Dolby Audio
Απολαύστε εξαιρετικά ρεαλιστικό, ενισχυμένο ήχο με Dolby Audio. Σχεδιασμένο για να σας βάζει στη μέση κάθε σκηνής με κρυστάλλινη καθαρότητα, πιο καθαρές συνομιλίες και εξαιρετική λεπτομέρεια. Από τον αγώνα μπάσκετ μέχρι την αγαπημένη σας τηλεοπτική σειρά η ψυχαγωγία δεν ακούστηκε ποτέ καλύτερα.Φορτώστε Περισσότερες Εφαρμογές και Λειτουργήστε Γρηγορότερα
Η αναβαθμισμένη αποθήκευση (16G ROM + 2G RAM) σας επιτρέπει να απολαύσετε περισσότερο περιεχόμενο.Έτοιμοι για Μακρινό Ταξίδι
Με μια σειρά από τεχνολογίες φροντίδας των ματιών, όπως χαμηλό μπλε φως, βελτιστοποίηση φυσικού φωτός, λιγότερη αναλαμπή, κ.λπ., η P6K συνεχίζει να προστατεύει την υγεία των ματιών σας. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να απολαύσετε ταινίες και παιχνίδια.Περισσότερη Οθόνη, Λιγότεροι Περιορισμοί
Ο μεταλλικός σχεδιασμός χωρίς πλαίσιο της P6K καθιστά δυνατό το να βλέπετε περιεχόμενο πλήρους οθόνης.Αναβαθμίστε την εμπειρία θέασης σας με την TCL 75P6K — μια τηλεόραση 4K UHD που συνδυάζει τεχνητή νοημοσύνη, εντυπωσιακή εικόνα και ήχο Dolby Audio σε μοντέρνο μεταλλικό design. Ζήστε την εμπειρία TCL – όπου η τεχνολογία συναντά την αισθητική.
| Κατηγορία | Τηλεοράσεις |
| WiFi | Υποστηρίζεται |
| Χρώμα | Brushed aluminium metal front |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Κατανάλωση Eνέργειας (kWh/1000h) | 105 (SDR) / 165 (HDR) |
| Μέγεθος οθόνης (inch/cm) | 75" |
| Hotel Mode | |
| Smart TV | GoogleTV (59 languages) |
| Είδος TV | 4K UHD TV with Google TV, Dolby Audio |
| Θύρες Συνδεσιμότητας | 3x HDMI 2.1, 1x USB 3.0, Ethernet (LAN), CI+ |
| Λειτουργία Ταινίας | |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| 10 bit Panel | Ναι |
| HDR | 4K HDR |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 × 2160 |
| Διαχείρηση Χρωμάτων | 2P/multipoint/CMS calibration |
| Ψηφιακή μείωση θορύβου | |
| DTS-(Digital Theatre Systems) | Dolby Audio |
| Ισχύς ήχου | 2 × 10W |
| Σύστημα ήχου | 2.0 Sound System |
| BLU Type (Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού) | LED |
| Λειτουργία SPORTS | |
| CI+ | 1.4 ECP |
| Επεξεργαστής | Quad Core (AiPQ Processor) |
| HDMI | 3 x 2.1 |
| HDMI eARC/ARC | eARC HDMI 1 |
| Game Mode | |
| Εσωτερική Μνήμη / Διατίθεται για Χρήστη | 16GB |
| Voice Assistants | Google Assistant |
| Διαστάσεις (Υ x Π x B) | 959 x 1668 x 75 |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Dolby Audio, HDR, Chromecast, Bluetooth, HbbTV 2.0.2 |
| Εγγύηση (χρόνια) | 2 |